haidar
10 فروردین 1402 - 11:34

توزیع ۴۹ میلیارد تومان بسته معیشتی میان نیازمندان استان بوشهر

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر از توزیع بسته‌های معیشتی به ارزش ۴۹ میلیارد تومان میان خانواده‌های نیازمند و مددجو در ماه مبارک رمضان خبر داد و گفت: در این ایام ۵۰۹ هزار پرس غذای گرم طبخ و میان خانواده‌های نیازمند توزیع می‌شود.

محمد رضا میری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بوشهر، با اشاره به اجرایی شدن طرح اطعام نیازمندان در ماه مبارک رمضان، اظهار داشت: طرح اطعام مهدوی با پخت غذای گرم و توزیع بسته‌های معیشتی در استان بوشهر آغاز شده است.

وی اضافه کرد: یکی از طرح‌های این نهاد فراهم کردن زمینه اطعام و افطاری تحت عنوان اطعام مهدوی برای نیازمندان و خانواده‌های مددجو است.

مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر گفت: در این طرح با استفاده از ظرفیت آشپزخانه‌های مراکز نیکوکاری، گروه‌های جهادی و هیئت‌های مذهبی غذای گرم تهیه و سپس در بین خانواده‌های مورد حمایت توزیع می‌شود.

میری خاطرنشان کرد: با همکاری مسئولان، خیران و نیکوکاران، از هم اکنون تا پایان ماه مبارک 509 هزار پرس غذای گرم طبخ و میان خانواده‌های نیازمند توزیع خواهد شد.

وی همچنین یادآور شد: در طول ماه مبارک رمضان با دعوت از خانواده‌های مورد حمایت امداد شامل ایتام و نیازمندان در تالارها و مساجد در ایام مناسبتی ماه مبارک از جمله شهادت مولای متقیان حضرت علی علیه‌السلام، میلاد امام حسن مجتبی علیه‌السلام، لیالی قدر و دیگر مناسبت‌ها سفره‌های اطعام و افطاری گسترده می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر از  توزیع بسته‌های معیشتی میان خانواده‌های نیازمند به ارزش 49 میلیارد تومان خبر داد و بیان کرد: توزیع 49 هزار بسته معیشتی شامل روغن، برنج، ماکارونی و نیازمندی‌های دیگر به ارزش هر بسته معیشتی یک میلیون تومان در نظر گرفته شده است، که در طول ماه مبارک بین خانوارهای محروم و مددجو توزیع خواهد شد.

میری، جذب بیش از 4 هزار و 700 حامی برای ایتام را از دیگر برنامه کمیته امداد استان بوشهر عنوان کرد و گفت: هم اکنون 7 هزار فرزند یتیم و محسنین در استان تحت حمایت کمیته امداد قرار دارند که 4 هزار نفر آنها هنوز بدون حامی هستند.

وی ابراز امیدواری کرد: بتوانیم در ماه مبارک رمضان با دعوت از حامیان نیک‌اندیش این فرزندان ایتام دارای حامی شوند.

میری در پایان ضمن تقدیر و تشکر از نیت خیرخواهانه و مشارکت فعال مردم، خیرین و مسئولین در برنامه‌های ماه مبارک رمضان از  مردم نیکوکار و نوع دوست دعوت کرد تا در پویش اطعام مهدوی این نهاد حمایتی را مساعدت کنند.

انتهای پیام/190

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1117474